Batteri til Canon LP-EL, 7.2V, 2600mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-EL 7.2V 2600mAh 2 Batteri |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Canon LP-EL, 7.2V, 2600mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 2600mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-EL 7.2V 2600mAh 2 Batteri |
799 Kr 1 038Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


